Nëntotali
0.00

Kavanoz/Kuti për Ruajtje të Ushqimit, 0.8L.

1.69 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Kavanoz/Kuti për Ruajtje të Ushqimit

  Praktike per organizimin dhe ruajtjen e ushqimit apo erëzave.

  Posedon kapakun i cili mbyllet hermetikisht, duke mundesuar qe ushqimi juaj te ruaj freskinë sa më gjatë.

  Materiali: Plastikë

  Kapaciteti:  0.8LProdukte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve