Nëntotali
0.00

Xhoker për Pastrim, Proff

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Xhoker për Pastrim.

  Shumë praktike në nivelet më të larta.

  Largon mbeturinat dhe pastron me lehtësi.

  Sistemi i saj nuk lë ujë në hapësirat e pastërta. 

  100% PVA.


 • xhoker,pastrim,proff

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve