Nëntotali
0.00

Kuti Universale, 18Lt, ASR-4034

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Kuti për mjete pune e cila është  ideale dhe praktike për futjen e mjeteve të punës.Dorëza e përbërë nga materiali i plastikës, mundëson kapje të sigurtë dhe të qëndrueshme të kutisë.

    -Madhësia e produktit:385X295X260h mm
    -Vëllimi i kartonit: 0.121 m3

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve