Nëntotali
0.00

Top për Joga, 85cm, FD-24

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Top gome i bërë nga materiale të trasha dhe të qëndrueshme. Ky top ofron siguri gjatë ushtrimeve. Bashk me te vjen edhe pompa per fryrjen e paisjes.

  • top,per,joga,,85cm,,fd-24

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve