Nëntotali
0.00

Paisje Fitnesi për Bark dhe Shpine, FD-1

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sedilje fitnesi për stërvitje në stol ose stërvitje të muskujve të barkut. Ju mund të bëni disa aktivitete për të trajnuar muskujt duke përdorur këtë karrige. Vendet mund të organizohen sipas nevojave tuaja të trajnimit. 
  Stërvitje për të gjithë trupin, me këtë mjet fitnesi mund të bëni një sërë aktivitetesh për të trajnuar muskujt tuaj, si një ulje për të stërvitur muskujt e barkut,
  ngritjen e peshave duke përdorur shtangë dore dhe përdorimin e kësaj karrige si një mjet për të stërvitur muskujt e gjoksit, ose muskujt e krahut, dhe ka shumë gjëra të tjera që mund të bëhen duke përdorur këtë karrige fitnesi.
  Këndi i rregullueshëm i karriges me anim, lartësia e pozicionit për të marrë pozicionin e trupit gjatë stërvitjes së muskujve. 
  Dërrasë sediljeje me cilësi të lartë, mbushësit e sediljeve janë prej materiali të butë, duke ju bërë të rehatshëm gjatë stërvitjes. 
  Mbuluar me një mbulesë të papërshkueshme nga uji, djersa juaj nuk do të depërtojë dhe një karrige është e lehtë për tu pastruar. 
  Material i fortë I bërë nga hekur i fortë në mënyrë që të mbajë peshën tuaj dhe të përdoret për një kohë të gjatë. Siguron integritetin strukturor të kësaj karrigeje,
  e pajisur me këmbë gome për të mbrojtur kornizën bazë dhe për të parandaluar rrëshqitjen. Dorezat janë bërë nga jakë alumini që parandalojnë rrëshqitjen e duarve gjatë përdorimit.
  Kapja është e pajisur me përbërje termo gome të nxjerrë që i reziston djersës.
 • paisje,fitnesi,per,bark,dhe,shpine,,fd-1

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve