Nëntotali
0.00

Paisje fitnesi,Pull Up Bar, PBR001

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ushtruese Total Upper Body Bar i sigurt për montim në dyer. Tërheq deri në 100kg.Mbërthimi i mbushur në këtë shirit tërheqës të derës siguron një kontroll të fortë për çdo stërvitje.Mund të përdoret për stërvitje optimale të pjesës së sipërme të trupit; forcon muskujt e barkut dhe krahut; ndërtimi i muskujve dhe forcon muskujt bazë të shpinës.

  -Dimenzionet: 20 x 8.35 x 2.83 inç
  -Pesha max: 100kg
 • paisje,fitnesi,per,derë,,pbr001

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve