Nëntotali
0.00

Paisje Fitnesi, Fitfllex, CN-FD-15

8.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Arrini të bëni një stërvitje totale të trupit në komoditetin e shtëpisë tuaj me këtë ushtruese të stërvitjes Fitflex. Formoni dhe ushtroni gjoksin, shpinën, krahët, vithet, shpatullat dhe muskujt e barkut me një lëvizje. Brezat e rregullueshëm të rezistencës ofrojnë 6 nivele trajnimi me mbi 40 ushtrime që mund të bëhen për tu përshtatur nevojave tuaja të fitnesit. Shiritat e rezistencës dydrejtimëshe krijojnë rezistencë ndërsa shtyni përpara për një stërvitje intensive dhe i njëjti tension lirohet ndërsa rrëshqiteni përsëri në pozicionin tuaj fillestar. Mbulesa e presionit të gjurit ka një jastëk gome të butë dhe jo të rrëshqitshëm për të thithur çdo stres dhe mbushje shkumë, doreza ergonomike për kontroll të duhur gjatë stërvitjes. Dizajni i tij portativ do të thotë se është fleksibël, duke ju lejuar ta merrni kudo dhe nuk ngjitet në një vend si pajisjet e tjera të stërvitjes. 
  • paisje,fitnesi,,fitfllex,,cn-fd-15

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve