Nëntotali
0.00

Trampolinë për Fëmijë, Ngjyrë e Kaltërt, 90x21cm

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Stërvituni, kërceni dhe hidhuni.

  Kjo është me të vërtetë bukur!

  Ju mund ta bëni kërcimin me trampolinë një aktivitet stërvitor të përditshëm.

   Stërvitni muskujt tuaj në një mënyrë argëtuese dhe intensive

  - Përmirësoni ekuilibrin, koordinimin, stabilitetin dhe qëndrueshmërinë tuaj

  Dimensionet:

  Diametri: 90cm.

  Gjatësia e këmbëve: 21cm.

 • fëmijë,ngjyrë,kaltërt,trampolin

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve