Nëntotali
0.00

Peshe me Forme Topi, 6KG, FD-09

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Tegë nga materiali i plastikës së fortë i cili ju mundëson që të forconi pjesën e dorës apo edhe krahut. Mundë ta përdorni në palestra të fitnesit apo edhe në hapësira të ndryshme sipas dëshirës.

    -Pesha: 6kg
  • peshe,me,forme,topi,,6kg,,fd-09

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve