Nëntotali
0.00

Paisje Fitnesi, BSS-309

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  FORCA: Ky është mjeti më i mirë i stërvitjes për të zhvilluar shpatullat, shpinën dhe krahët me material të fortë qeliku. Montim i thjeshtë dhe i lëvizshëm. Ky mjet ndihmon për të rritur forcën e sipërme të trupit dhe qëndrueshmërinë në krahët dhe shpatullat tuaja duke shtuar disa seanca me këtë produkt në rutinën tuaj.
  OPSIONET E STRATIMIT: 5 Opsione të ndryshme stërvitjeje me këtë produkt. Dmth. Stretch për pjesën e sipërme të trupit, shtrirje me harkun e shtyllës kurrizore, shtrirje të ijeve dhe gjurit, shtrirje të plotë të trupit.
  TEKNIKE: Kornizë çeliku me detyrë të rëndë. Mbushje me shkumë për kapje në pozicione të ndryshme. Një shirit tërheqës është i padobishëm nëse nuk arrin të sigurojë mbërthimin pasi nuk mund të bëni tërheqje nëse nuk e kapni siç duhet. Ky shirit ka doreza të mbushura me shkumë që e bën të lehtë për ju ta trajtoni atë. Dora nuk rrëshqet gjatë kryerjes së tërheqjeve
  LEHTË PËR INSTALIM: Përfitimi i parë dhe kryesor i këtij shufra është se mund ta instaloni lehtësisht kudo në shtëpinë tuaj dhe mund ta montoni këtë shirit në mure të thata, trarë druri ose në mure të forta tullash. Ky shirit është i përshtatshëm për gjerësinë e derës 62 deri në 100 CM
  DIMENSIONET: 62 deri në 100 CM E rregullueshme

  Markë                       Inditradition
  Materiali              Çelik inox
  Ngjyrë              Argjendi
  Dimensionet e artikullit LxWxH:65 x 6 x 6 centimetra

 • paisje,fitnesi,,bss-309

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve