Nëntotali
0.00

Shtrese Gome, për fitnes, FI-YM3

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Siguron rehati për njerëzit e të gjitha formave dhe madhësive. Me material shkumë me dendësi të lartë, dysheku premium i trashë 1/2 i butë mbështet boshtin kurrizor, ijet, gjunjët dhe bërrylat në dyshemetë e forta

  Me sipërfaqe anësore të dy anëshme, që nuk rrëshqasin, dysheku i yogës së stërvitjes Premium për të gjitha qëllimet vjen me një avantazh të shkëlqyeshëm rezistent ndaj rrëshqitjes për të parandaluar dëmtimet

  Elasticiteti i jashtëzakonshëm ju lejon të mbani ekuilibrin tuaj gjatë çdo stili ushtrimi. Teknologjia rezistente ndaj lagështirës bën që mat të lahet lehtësisht me ujë dhe sapun.


 • shtres,fitnes,yoga

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve