Nëntotali
0.00

Dorza për Ushtrime, Yukon

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Dorza për ushtrime të fitnesit,  kanë një qëndrueshmëri të madhe fal kualitetit nga lëkura. Mund të përdoren edhe për sporte tjera sipas dëshirës.
  • dorza,per,ushtrime,,yukon,fitnes,gome

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve