Nëntotali
0.00

Mbështjellse Gjuri, DR-112

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    E projektuar për të mbështetur, stabilizuar dhe kufizuar lëvizjet e nyjeve të gjurit. Në lëndime të ndryshme ofron mbrojtje për lëndime të gjurit të këmbës. Ai përdor veprimin e trefishtë të shiritave, lidhjeve dhe shiritave të ngurtë. Ajo siguron mbrojtje shtesë ndaj ligamenteve anësore. E bërë nga pëlhura poliestër mat dhe pëlhurë e veshur me PU, rrit qëndrueshmërin, ofron estetikë tërheqëse, koeficient të lartë të amortizimit dhe rehati më të mirë.
  • mbeshtjellse,gjuri,,dr-112

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve