Nëntotali
0.00

Paisje Fitnesi, Multi Function Double AB Roller Wheel.

17.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Paisje Fitnesi, Multi Function Double AB Roller Wheel.

  Ushtrohuni me një nga pjesët më efektive të pajisjeve për ushtrime shtëpiake duke ju ndihmuar të ndërtoni muskuj më të forta dhe më të mëdha, është bërë nga materiali i fortë, i qëndrueshëm për të siguruar që i reziston seancave intensive të stërvitjes. 

  Efekti i dizajnit të jastëkut rrotullues të gjurit mund të pakësojë belin, të ushtroj vithet dhe gjinjtë, të hollojë këmbët, të ndërtojë barkun, të përmirësojë aftësinë fizike dhe të përmirësojë rezistencën.

 • paisje,fitnesi,multi,function,double,ab,roller,wheel.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve