Nëntotali
0.00

Set Mix për Ushtrime Fitnes

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Set për ushtrime të cilat janë të përshtatshme për ushtrime të muskujve të ndryshëm.
  • set,mix,ushtrime,fitnes

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve