Nëntotali
0.00

Masazhues Për Kembe, Gruding, 80W - 5 Funksione

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Përkëdhelni këmbët tuaja me këtë banjë të mrekullueshme masazhi të këmbëve nga Grundig.
  Ngrohtësia, pikat e akupresurës në fund, flluskat stimuluese të ajrit dhe dridhjet gjallëruese ofrojnë lehtësim nga dhimbjet e shputave dhe ndihmojnë kundër stresit. 
  Në fakt, ju jeni të relaksuar nga koka te këmbët kur këmbët tuaja i janë nënshtruar këtij trajtimi të hareshëm spa.
  Banja e këmbëve (80 W) ka 5 funksione: infra të kuqe, flluska, masazh, dridhje dhe ngrohje.
  Katër pjesët e masazhit ofrojnë relaksim shtesë dhe stimulojnë qarkullimin e gjakut.
  Nëse jeni të njohur me masazhin refleks të zonës së këmbës, mund ti përdorni ato për të masazhuar zona të veçanta të shputës së këmbës tuaj dhe kështu të prekni organe specifike në trupin tuaj. 
  Pjesët e masazhit janë në fund në secilën anë dhe dy pjesë shtesë në pjesën e mesme.
  Banja e këmbëve ka këmbë gome rezistente ndaj rrëshqitjes për më shumë stabilitet.
 • masazhues,per,kembe,,gruding,,80w,-,5,funksione

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve