Nëntotali
0.00

Masazhues Për Fetyre, 130 W PL

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sauna e fytyrës është një pajisje e vogël që përdoret për kujdesin e lëkurës së fytyrës. Para së gjithash, është një pajisje që ju lejon të kryeni trajtime direkt nga një sallon bukurie në shtëpi. 
  Sauna hap dhe pastron poret, duke përgatitur kështu lëkurën e fytyrës për pastrim, aplikimin e një kremi hidratues, piling dhe maskim.
  Përveç kësaj, sauna e fytyrës ju lejon të relaksoni dhe çlodhni muskujt, gjë që çon në furnizim më të mirë të fytyrës me gjak.

  Fuqia 130 W
  Frekuenca 50-60 Hz
  Tensioni DC 110-240V
  Ngrohje e shpejtë - 90 sekonda
  Treguesi i fuqisë LED
  Dy nivele rregullimi
  Funksioni i kontrollit të avullit
  Mbrojtje nga mbinxehja
  Kapaciteti rreth 40 ml
  Përfshihen: sauna me avull, kupa matëse, ura e hundës, kupa e fytyrës
  Kompania me reputacion GRUNDIG
 • masazhues,per,fetyre,,130,w,pl

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve