Nëntotali
0.00

Dritë Led, për Foto, 26cm

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Llampa LED e përshtatshme për cdo hapësirë ku ju keni nevojë.

  Me anë të funksionit LED, ajo arrin që të përqojë dritë të fortë dhe i cili nuk dëmton sytë.

  Diametri: 26cm/10inch.

 • drite,led,foto,26cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve