Nëntotali
0.00

Aparat Instax Mini 11, Sky Blue

99.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Një aparat fotografik i filmave të menjëhershëm ,FUJIFILM INSTAX Mini 11 është një aparat fotografik argëtues dhe elegant, i aftë për të prodhuar kopje të fotografise të çastit. Ky model është azhurnuar me një funksion automatik të ekspozimit që nuk kërkon më rregullim manual për kushte të ndryshme të ndriçimit, dhe flash-i i integruar përfiton duke punuar në kushte të dritës së ulët. Ajo ka përfshirë gjithashtu aftësitë e saj të afërta të shtënave në modelin e lenteve 60 mm f / 12.7 për xhirime pa probleme nga 11.8 "në pafundësi. Në vend që të keni nevojë për të përdorur një shtojcë të lenteve, ky dizajn integral do të thotë që ju vetëm duhet të zgjasni fuçinë e lenteve në Pozicioni Selfie Mode për përqendrim të ngushtë nga 11.8 "në 19.7", dhe një pasqyrë e integruar në pjesën e përparme të lenteve lejon selfie të kompozuara në mënyrë perfekte.Vizatimi i kamerave të pakta gjithashtu përmban një logo të re të debatuar INSTAX mbi derën e filmit, një unazë transparente modelimi mbi lentet dhe pamja klasike e dritares, dhe përfshin dy mbulesa të butonit të aksesorëve aksesorë.

  FUJIFILM instax mini film i menjëhershëm
  Lentet 2 përbërës, 2 elementë, f = 60 mm, 1: 12.7
  Gama e xhirimit 0.3 m dhe më gjerë (përdorni mënyrën selfie për 0.3 m deri 0.5 m
  Kontrolli automatik i ekspozimit, Lv 5.0 deri në 14.5 (ISO 800)
  Nxjerrja automatike e filmit
  Koha e zhvillimit të filmit Përafërsisht. 90 sekonda (ndryshon në varësi të temperaturës së ambientit)
  Ndezje e vazhdueshme e ndezjes (rregullimi automatik i dritës),
  Koha e riciklimit: 6.5 sekonda ose më pak (kur përdorni bateri të reja),
  Gama e efektshme e flashit: 0.3 deri 2.7 m
  Furnizim me energji elektrike Dy bateri alkaline me madhësi AA (LR6),
  Kapaciteti: përafërsisht. 10 pako mini filmash prej 10 ekspozimesh secila
  Koha e fikjes automatike e energjisë pas 5 minutash
  Përmbajtja e paketës Dy bateri alkaline me madhësi AA (LR6), Rrip dore, aksesor qepallash
 • aparat,instax,mini,11,sky,blue

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve