Nëntotali
0.00

Aparat Instax Mini, Hello Kitty, Camera PK

80.10 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Vendosja e numrit të rregullimit të shkëlqimit në shenjën e modalitetit me çelës të lartë (key Kyç i lartë) ju lejon të bëni fotografi me një përshtypje më të butë.Kur fotografoni artikuj të vegjël , mund të përdorni lentet e afërt për të krijuar një imazh më të zmadhuar.

  -Madhësia e filmit: 86 x 54 mm
  -Lente: Lëvizni lentet e tipit brenda / jashtë, 2 përbërës, 2 elementë, f = 60 mm, F = 12.7
  -Fokusim: 0.6mm
  -Bateri alkaline me madhësi LR6 / AA me madhësi 1.5V x 2
  -Dimensionet: 169mm x 145mm x 69mm / 395g 

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve