Nëntotali
0.00

Televizor TCL, 65inch, Android, 4K UHD

1,229.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Standardi më i fundit për përmbajtjen 4K UHD është High Dynamic Range. Zgjeron gamën e kontrastit dhe ngjyrës në mënyrë të konsiderueshme.HDR PRO prodhon imazhe të mrekullueshme të hollësishme me riprodhim të saktë të hijeve të lehta dhe të errëta.Në krye, HDR PRO e kombinuar me gamë të gjerë të ngjyrave ofron një përvojë superiore të Lartë Dynamic Range duke ofruar ngjyra më të pastra dhe më të pasura.Shijoni imazhe më të ndritshme dhe më të thella, kontrast më të madh, gamë të gjerë ngjyrash dhe detaje si kurrë më parë.

  -Madhësia: 65inch
  -Sistemi: Android
  -Smart Tv
  -Wi-Fi
  -Kualiteti: 4K UHD
  -Garancioni: 2 vite
 • tv,televizortelevizor,tcl,65inch,android,4k,uhd

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve