Nëntotali
0.00

Televizor TCL, 50inch, Android UHD

559.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor TCL 50EP660 ka një dizajn klasik. Modeli është i pajisur me 3 akordues të integruar të TV-së, ndër të cilët ekzistojnë të dy analitik dhe dixhital (DVB-T2 / C / S2). Një sistem audio (2x8 W) është i aftë të sigurojë një tingull të pastër. Lidhësi USB ju lejon të luani të dhëna të ndryshme multimedia direkt nga media e jashtme, të cilat do të ju japin mundësinë të shijoni filmat, fotot, muzikën tuaj të preferuar me familjen dhe miqtë tuaj. Teknologjinë me cilësi të lartë Audio Dolby Digital Plus optimizon cilësinë dhe efikasitetin e tingullit, duke ju dhënë një përvojë më të pasur dhe më të këndshme audio.

  -Madhësia: 50inch
  -Sistemi: Android
  -Kualiteti: 4K UHD
  -Garancioni: 2 vite
 • tv,televizortelevizor,tcl,50inch,android,uhd,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve