Nëntotali
0.00

Televizor TCL, 32inch, 32ES560,Smart, Android

279.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tv HDR zgjeron gamën e kontrastit dhe ngjyrave në mënyrë të konsiderueshme. HDR riprodhon saktësisht hije të lehta dhe të errëta me ngjyra të sakta dhe imazhe më të hollësishme. Indeksi i Performancës së Fotografive (PPI) lejon të vlerësoni cilësinë e figurës duke marrë parasysh elementët kryesorë: rezolucionin, kontrastin, lëvizjen dhe llojin e ekranit. Seritë 32 inchS56 kombinojnë teknologjinë e përparuar të përpunimit të imazhit (HD, HDR, Micro Dimming) që lejon të arrihet një PPI prej 100. Përfitoni sa më shumë nga përmbajtja juaj me tinguj rrethues dinamik, me cilësi të lartë, me Dolby Audio. Pavarësisht nëse jeni duke shikuar filma, programe TV, video në internet ose koncerte, Dolby Audio ju garanton cilësi audio që plotëson pritjet tuaja.

  -Madhësia: 32inch (81,3 cm.)
  -Smart Tv (Android Tv)
  -HDR (1080p)
  -Garancioni: 2 vite
 • tv,televizortelevizor,tcl,32inch,32es560,smart,android

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve