Nëntotali
0.00

Drita Led, Yeelight Lightstrip Plus Extension

11.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Xiaomi Yeelight Aurora Lightstrip Plus  mund të zgjatet deri në 1m dhe do të ndriçojë shtëpinë tuaj me drita shumëngjyrëshe. Rrip i dritës është i pajtueshëm me platforma të zgjuara në shtëpi, siç janë Amazon Alexa dhe Google Assistant i cili ju lejon të kontrolloni dritat në shtëpinë tuaj me zërin tuaj. Eksploroni ngjyrat e ndryshme dhe krijoni ndriçimin e përsosur për secilën dhomë.

  -16 milion ngjyra për të zgjedhur 
  -Dritë e personalizueshme 
  -Kontroll i zgjuar përmes aplikacioneve dhe zërit - Mund të zgjatet (deri në 10m) 
  -Mund të vendoset kudo
 • drita,led,yeelight,lightstrip,plusxtension

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve