Nëntotali
0.00

Tastier White Shark, Gaming, GK-162

15.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tastier White Shark + Mouse, ideale për lidhjen e gjdo kompjuteri dhe të përkryera për gjdo llojë të lojrave.E ndërtuar me cilësi të lartë, me një pllakë metalike dhe me një mbajtëse për smarphone, ajo siguron orë të gjata lojrash pa asnjë problem.E përbërë me led lightings, ofronë drita të ndryshme për secilën pullë,

  -104 pulla
  -Me lidhje USB
  -Drita Led për secilën pullë

                         
 • tastier,white,shark,gaming,gk-162

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve