Nëntotali
0.00

Mouse White Shark, Gaming, GM-1803

12.50 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dizajn ergonomik me 6-butona për produktivitet dhe efikasitet superior. E pajisur me sensorin optik Sunplus 704, i aftë për deri në 3200DPI dhe shkalla e frekuencës 125Hz. Kontroll precize me 4 cilësime DPI 1200/1600/2400/3200 DPI. 4 ngjyra të ndryshme të lehta LED që ndryshojnë gjatë përdorimit, duke ofruar ndriçim të qetë të ambientit (e kuqe, rozë, vjollcë dhe blu). Përmirëson kapjen duke parandaluar rrëshqitjen e gishtërinjve tuaj. Thjesht për tu përdorur thjesht plug and play, pa kërkuar softuer shtesë ose firmware.

  -Cilësia Premium,
  -Projektimi Ergonomik,
  -Butonat: 6,
  -Chipset: Sunplus 704,
  -Lloji i Sensorit: Optik,
  -Rezolucioni : 800/1600/2400/3200 DPI,
  -Ndriçimi i dritës LED: E kuqe, e kaltër, Rozë dhe Vjollcë.
   
  -Ndërfaqja: USB 2.0,
  -Gjatësia e kabllos: 150cm, 
  -Përmasat: 125 x 75 x 40 mm,
  -Pesha : 120g,
  -Përputhshmëria: Windows 98SE / 2000 / XP / Vista / 7/8/10, Mac OS

 • mouse,white,shark,gaming,gm-1803

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve