Nëntotali
0.00

Figaro me Keramike&Brushe, BabyLiss, 271CE

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Performanca me efikasitet të lartë dhe me shkëlqim të shtuar me hekurin BabyLiss. Ky hekur përmban teknologji të gjithanshme të shiritave për të krijuar një kthesë të përsosur.

  Një kontroll me temperaturë të lartë përcaktuese me ekran LED dhe sistemin e mbylljes ju lejon të stiloni me lehtësi. Gati për tu përdorur  në vetëm 1 minutë.

  -Pllaka Qeramike
  -Kontrolli i Temperaturës
  -Funksioni On/Off
  -Koha e ngrohjes:  1 minutë
  -Gordoni i lëvizshëm

 • figaro,me,keramike&brushe,babyliss,271ce

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve