Nëntotali
0.00

Hekur për Flokë, BabyLiss, St240E

19.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Drejtuesja Babyliss ju ofron drejtim perfekt në vetëm një kalim! 

  Pllaka: 
  Drejtuesi i flokëve është i pajisur me pllaka 25 x 95 mm për rregullim të shpejtë për të gjitha llojet e flokëve.
  Veshje qeramike ndihmon për të ruajtur flokët tuaj.

  Temperatura:
  Zgjidhni temperaturën tuaj e cila mund të shkojë nga 180 në 230°C , është e qëndrueshme dhe homogjene. 

  Komoditet dhe siguri: 
  Mbyllja automatike.
  Gati për 30 sekonda.
  Merrni me vete në të gjitha udhëtimet tuaja pasi është shumë voltazh.

  Këshilla: 
  Ndani flokët tuaj në disa pjesë duke përdorur piskatore, zgjidhni një fije floku dhe rrëshqisni drejtuesin butësisht nga rrënja në majë.
  Qëndroni 5 deri në 10 sekonda në secilën fije dhe kaloni drejtuesin në fije vetëm një herë (fibra e flokëve dobësohet shumë nga fërkimi i kalimeve të shumta). 
 • hekur,floke,babyliss,st240e,drejtuese

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve