Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje Arzum, AR691,2600W

36.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Fal teknologjisë së fundit, rrobat e juaja nuk do të humbasin strukturën e tyre të mëndafshtë.Ofron performancë të shpejtë dhe të lehtë të hekurosjes fal lubrifikimit të saj të lartë.Hekuri steamline do të mbyllet automatikisht në 30 sekonda nëse nuk përdoret.Sistemi Anti-Calc parandalon kalcifikimin e hekurit tuaj

  -Fuqia:2600W
  -Prodhimi i vazhdueshëm i avullit: 40 gr/min
  -Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml
  -Gjatësia e kabllos: 2m
 • hekur,per,hekurosje,arzum,,ar691,2600w,arzum

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve