Nëntotali
0.00

Fotrollë për Samsung Galaxy Z Fold4 me stilolaps

84.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Mbajeni në dispozicion Edition S Pen Fold ndërsa mbroni pjesën e përparme dhe të pasme të Galaxy Z Fold4.
    Mbajtëse e rregullueshme për të mbajtur ekranin tuaj deri në një kënd të rehatshëm 55°.
  • fotrolle,për,,samsung,,galaxy,z,fold4,me,stilolaps

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve