Nëntotali
0.00

Ore e mencur Watch 5, 40mm BT

299.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sistemi operativ: Wear OS
  Ekran: 1.2inch Super AMOLED
  CPU: Dual-core 1.18 GHz 
  Rezolucioni: 396 x 396 pixels
  Memorie e brendshme: 16 GB, 1.5 GB RAM
  Dimenzionet: 40.4 x 39.3 x 9.8 mm
  NFC, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
  Bateria: 284 mAh
  Bluetooth 5.2
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4 GHz
 • ,ore,e,mencur,watch,5,,40mm,bt

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve