Nëntotali
0.00

Ore e mencur Galaxy 5, 44mm BT

329.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Samsung Galaxy Watch5 SM-R910NZSAEUC 44mm BT Argjend
  Mësoni se si flini me teknologjinë tonë të re dhe të përmirësuar të gjurmimit të gjumit.
  Mbroni zemrën tuaj me sensorin BioActive.
  Njihuni me ekranin e kristalit të safirit
  MONITORIMI I SHËNDETIT
  Kontrolloni shëndetin tuaj në çdo kohë
  Edhe gjatë natës
  Zbuloni se si flini me teknologjinë tonë të re dhe të përmirësuar të gjurmimit të gjumit. 
  Planifikoni orarin e gjumit, zbuloni nëse gërhitni, kuptoni dhe gjurmoni fazat e gjumit (faza e zgjimit, gjumi i lehtë, gjumi i thellë, faza REM) 
  përmes tetë simboleve të kafshëve që përfaqësojnë llojin tuaj të gjumit. Netët më të mira çojnë në ditë më të mira.
  Ruajeni zemrën tuaj
  Sensori Samsung BioActive
  Sensori i fuqishëm bioaktiv 3-në-1 nga Samsung kontrollon në mënyrë efektive tre sensorë për të regjistruar gjendjen shëndetësore. 
  Një sensor i analizës së impedancës bioelektrike, një sensor elektrik i zemrës (EKG) dhe një sensor optik i rrahjeve të zemrës.
  Sensori elektrik i zemrës (EKG)
  Monitorimi i EKG-së në kohë reale ju ndihmon të qëndroni në sinkron me zemrën tuaj duke matur ritmin dhe ritmin e zemrës në rast të ndonjë parregullsie.
  Sensori optik i rrahjeve të zemrës
  Ndiqni rrahjet e zemrës dhe shëndetin kardiovaskular për të zbuluar rrahjet jonormale të zemrës dhe për të gjurmuar presionin e gjakut.
  Është koha për të kryer gjithçka
  A ushtroni? Ora juaj inteligjente numëron hapat, kaloritë dhe madje edhe rutinën tuaj. Ai madje mbështet më shumë se 90 ushtrime që mund të ndiqni prej tij.

  Karikohet deri në 45% në 30 minuta
  Duhen rreth 30 minuta për të karikuar nga 0% në 45%. 
  Njihuni me ekranin e kristalit të safirit
  Prezantojmë orën tonë inteligjente të qëndrueshme Galaxy Watch. 
  Rezistent ndaj ujit, me një ekran të përparmë më të fortë të bërë nga xhami safiri premium që është 1.6 herë më rezistent ndaj gërvishtjeve. 
  Pothuajse për gjithçka që mund tju ndodhë gjatë ditës.
  Shihni se çfarë mund të bëni
  Lundroni në aventurën tuaj të ardhshme me Google Maps, shikoni video në YouTube, dërgoni mesazhe me tekst, merrni ndihmë nga aplikacionet inteligjente të Bixby ose Google Assistant dhe bëni telefonata ose shfletoni ueb. 
  Çfarë bëni në telefonin tuaj? Mund të punoni edhe në orën inteligjente Galaxy Watch5. Përveç kësaj, me aplikacionin Smart Switch, ruajtja e të dhënave nga ora juaj e mëparshme Galaxy është gjithashtu një fllad.
 • ,ore,e,mencur,galaxy,5,,44mm,bt

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve