Nëntotali
0.00

GALAXY BUDS PRO 2 White

229.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Samsung Galaxy Buds Pro ishin kufjet e para të vërteta me valë të nivelit më të lartë të ofruara nga Samsung nën markën e saj Galaxy Buds. 
  Kanë kaluar më shumë se një vit e gjysmë që nga fillimi i tyre në janar 2021, por më në fund ata po marrin një pasardhës në Galaxy Buds 2 Pro. 
  Origjinali Galaxy Buds Pro nuk përdori pendët e vogla që gjenden në disa produkte të vjetra Galaxy Buds për ti mbajtur ato brenda veshëve. 
  Në vend të kësaj, ata përdorën një dizajn më të rrumbullakosur, së bashku me majat e veshëve prej gome. 
  Ata gjithashtu kishin një përfundim me shkëlqim. Galaxy Buds 2 Pro heq pamjen me shkëlqim për një përfundim mat dhe zgjedh një dizajn pak më të rrumbullakosur të huazuar nga Galaxy Buds 2 . 
  Ato janë gjithashtu më të vogla dhe më të lehta në Galaxy Buds 2 Pro në krahasim me origjinalin. 
  Samsung pretendon se ky dizajn paksa i rinovuar do të reduktojë rrotullimin kur vendoset brenda veshëve të një personi. 
  Ai gjithashtu pretendon se ajri rrjedh në mënyrë më efektive rreth kufjeve të reja për të ulur presionin e ajrit.
  Të dy grupet e Galaxy Buds Pro ofrojnë të njëjtin vlerësim IPx7 të rezistencës ndaj ujit . Sa i përket rasteve, dimensionet janë kryesisht të njëjta, por kasa e Buds 2 Pro është pak më e lehtë.
  Galaxy Buds Pro origjinal ishte i pari në serinë Galaxy Buds që përfshinte anulimin aktiv të zhurmës (ANC). 
  Galaxy Buds 2 Pro gjithashtu e ka atë veçori, dhe Samsung pretendon se kufjet e reja ofrojnë tre dB shtesë të reduktimit të zhurmës. Buds 2 Pro ofron gjithashtu audio 24-bit Hi-Res dhe mbështetje 360 ​​Dolby Atmos. 
  Përveç kësaj, lidhja në Buds 2 Pro përdor Bluetooth 5.3, krahasuar me 5.0 në Buds Pro të parë.

 • galaxy,buds,pro,2,white

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve