Nëntotali
0.00

Fotrollë për Galaxy Flip4

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Fotrollë për Galaxy Flip4  tregon ngjyrën e telefonit tuaj celular. Mund të dekorohet me ngjitëse.

  • Rasti i transparencës
  • Polikarbonat
 • fotrolle,për,galaxy,flip4,,clear,slim,cover

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve