Nëntotali
0.00

Fotrollë për Samasung Galaxy Flip4, me Unazë

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Fatrollë e butë në prekje, kjo mbulon pjesën e pasme dhe anët e telefonit tuaj.
    Mbërthimi unik i unazës ju lejon të mbani rehat telefonin tuaj në njërën dorë.
  • fotrolle,për,samasung,galaxy,flip4,,me,unazë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve