Nëntotali
0.00

Fotrollë për Samsung, S21 Ultra, Silicone

68.40 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mbulesa Silikoni shton një prekje të butë në pjesën e jashtme të telefonit tuaj. Përfundimi i mëndafshtë i mat ju lejon të mbërtheni telefonin tuaj për orë të tëra. Faktori i formës së hollë nuk shton pjesën më të madhe, kështu që edhe pse ndihmon në parandalimin e dëmtimit, ai përsëri përshtatet lehtësisht në xhep ose çantë.

  -Dimenzionet:  79.3 x 168.8 x 13.2 mm
  -Materiali: Silikon
 • fotrolle,samsung,s21,ultra,silicone

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve