Nëntotali
0.00

Samsung Z FLIP4, 8/256GB Gold, SM-F721BZDHEUC

1,199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  - Android 12
  - Ekran: 6.7" Dynamic AMOLED 2X
  - Rezolucioni: 2640 x 1080 pixels
  - Cpu: Octa-core (1x3.19 GHz & 3x2.75 GHz & 4x1.8 GHz)
  - Kamera: Dual: 12MP, Front: 10MP
  - Memorje e brendshme: 256 GB, 8 GB RAM
  - MicroSD: No
  - Nano-SIM & eSIM
  - Bateria Li-po 3700 mAh
  - Bluetooth v5.2, A2DP, LE
  - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi Direct,hotspot
 • ,samsung,z,flip4,,,8/256gb,gold,,sm-f721bzdheuc

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve