Nëntotali
0.00

Samsung Fold 4, 12/256GB, Black

1,949.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  - Android 12
  - Ekran: 7.6 inch Dynamic AMOLED 2X
  -Rezolucioni: 2176 x 1812 pixels
  - Cpu: Octa-core (1x3.19 GHz & 3x2.75 GHz & 4x1.8 GHz)
  -Kamera:Triple:12MP+50MP+10MP,Front:4MP,Cover:10MP
  - Memorje e brendshme: 256 GB, 12 GB RAM
  -MicroSD: No
  - 2x Nano-SIM & 1x eSIM
  -Bateria Li-po 4400 mAh
  - Bluetooth v5.2, A2DP, LE
  - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/6e, Wi-Fi Direct,hotspot
 • ,samsung,,fold,4,,12/256gb,,black

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve