Nëntotali
0.00

Samsung Z Fold 4, 12/256GB Grey, SM-F936BZABEUC

1,949.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  - Android 12
  - Ekran: 7.6" Dynamic AMOLED 2X
  - Rezolucioni: 2176 x 1812 pixels
  - Cpu: Octa-core (1x3.19 GHz & 3x2.75 GHz & 4x1.8 GHz)
  - Kamera:Triple:12MP+50MP+10MP,Front:4MP,Cover:10MP
  - Memorje e brendshme: 256 GB, 12 GB RAM
  - MicroSD: No
  - 2x Nano-SIM & 1x eSIM
  - Bateria Li-po 4400 mAh
  - Bluetooth v5.2, A2DP, LE
  - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/6e, Wi-Fi Direct,hotspot
 • samsung,sm-f936bzabeuc,z,fold4,12/256gb,grey,samsung,z,fold,4,,12/256gb,grey,,sm-f936bzabeuc

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve