Nëntotali
0.00

Tavë Dheu, 18x12x5cm

2.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Enët e argjilës ishin shumë të njohura në Mesjetë në zonën e Mesdheut, si dhe nga Vikingët, sepse ato janë rezistente ndaj nxehtësisë. Edhe sot, këto tasa të cilësisë së mirë janë një tërheqës i vërtetë i syve.

  Janë bërë nga argjila rezistente ndaj nxehtësisë dhe për këtë arsye mund të përdoren gjithashtu mbi skarë.

  I përshtatshëm për përdorim me furra, soba me gaz dhe elektrike, mikrovalë.

  Nuk preferohet të pastrohen në enëlarëse.Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve