Nëntotali
0.00

Pjatë për Ëmbëlsirë, 19cm

1.19 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Luminarc është një markë e enëve të tavolinës me cilësi të lartë të prodhuar nga prodhuesi francez i enëve të tavolinës Arc International. Marka Luminarc ka prodhuar produktet e saj që nga viti 1948. Karakteristika kryesore e tij dalluese është cilësia dhe rezistenca ndaj ndikimit .

  Me enët e tavolinës Luminarc, çdo zonjë do ta bëjë tërheqëse tryezën e saj. Pllakat Luminarc do ta bëjnë çdo tavolinë të bukur dhe elegante. Dhe ushqimi i shërbyer në pjatat Luminarc do të duket veçanërisht i shijshëm!

  Enët dhe enët e kuzhinës Luminarc të bukura dhe praktike janë një shtesë e shkëlqyeshme për vendosjen e tavolinës dhe të brendshme të kuzhinës.

  Enët janë të pakërkueshme në kujdes, ato mund të lahen në makinë larëse enësh. 
 • pjate,ëmbëlsirë,,luminarc,arkopall

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve