Nëntotali
0.00

Set Pjata, Arcopal, Luminarc 19 Pjesë

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Krijimi i pjatave të thjeshta për përdorim të përditshëm, me vëmendje të përpiktë ndaj përmasave, në stilin e enëve të tavolinës më madhështore: kjo është ideja e koleksionit 

  Ky grup krenohet me të gjitha cilësitë e jashtëzakonshme të opalit të temperuar Luminarc: ngjyrën e tij të bardhë të patëmetë dhe qëndrueshmërinë e pakrahasueshme, sekretin e jetëgjatësisë së tij.

  Sasia:Dimensionet:
  6 Pjata Ø21.6cm
  6 Pjata Ø20cm
  6 Pjata Ø25cm
  1 Pjatë Ø24cm


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve