Nëntotali
0.00

Gota për Uj, 36Cl, Darques, 6 Copë

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Seti magjepsës Cristal DArques është një set i frymëzuar nga Art Deco, i përsosur për të shijuar pijet tuaja të preferuara të përziera. Me anë të pafundme vertikale, ato reflektojnë rreze të theksuara drite për një perceptim vizual mahnitës. Të prodhuara në Francë nga kristalin pa plumb, topat hi-hi-shkëlqejnë si kristal krejt i ri edhe pas qindra cikleve të enëlarëses, duke i bërë ato një grup që do të shijohet për vitet në vijim. 
  Është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj goditjeve, megjithatë ruan një trup me përmasa të përsosura dhe buzë delikate. Duke mos harruar akustikën, topat e hi-s shfaqin një tingull jashtëzakonisht të qartë që është po aq i pastër sa kristali.
  Një dhuratë e mrekullueshme për raste të veçanta,

  Prerje vertikale pa fund të frymëzuara nga magjepsja e Art Deco
  Konstruksion kristalor i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj goditjeve pa plumb
  Trup me përmasa perfekte dhe buzë delikate
  Shkëlqen dhe ka akustikën e kristalit të vërtetë
  Prodhuar në Francë me elegancë ikonike
  I sigurt në larës enësh për pastrim të lehtë
  Vjen dhuratë në kuti për një dhuratë të mrekullueshme
 • gota,36cl,,darques,,6,cope

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve