Nëntotali
0.00

Set Gota për Ujë, Gold, 6 Copë, 345cc

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dizajni i tij kristal i qartë mundëson shikueshmëri të shkëlqyeshme të produktit në mënyrë që të shfaqni pijet tuaja të specializuara.

  Këto gota janë shumëfunksionale, gjejnë përdorim për kokteje ose lëngje.

  Përveç kësaj, janë gjithashtu të shkëlqyera për tu përdorur si gota uji pranë verës së shijshme.

  Këto gota duken të shkëlqyera në çdo tryezë.

  Kujdes: Për shkak të mundësisë së fshirjes së ngjyrës, nuk preferohet që çdo herë të pastrohen në enëlarëse.

  Sasia: 6 Copë.

 • set,gota,ujë,,gold,,345cc

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve