Nëntotali
0.00

Lugë Druri, me Vrima, Blister, Domy

0.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Prodhuar nga druri i cilësisë së lartë me shtresë anti-rrëshqitëse.

  Pastrohet lehtë me dorë.

  Nuk preferohet të pastrohet në enëlarëse.
 • luge,druri,me,vrima,blister,domy

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve