Nëntotali
0.00

Lugë Druri, Blister

0.79 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Prodhuar nga druri i cilësisë së lartë me shtresë anti-rrëshqitëse.

  Pastrohet lehtë me dorë.

  Nuk preferohet të pastrohet në enëlarëse.
 • luge,druri,blister

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve