Nëntotali
0.00

Shtresë Druri, për Prerje, e Madhe

7.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shtresë për prerje.

  është praktike në përdorim.

  Prodhuar nga druri cilësor.

  Pastrohet lehtë me dorë.

  Nuk rekomandohet të pastrohet në enëlarëse.
 • shtrese,druri,prerje,madhe

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve