Nëntotali
0.00

Set Gota për Ujë, Hill 300cc, 6 Copë

5.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Specifikimet e produktit:

  Vëllimi (V) : 300 cc

  Lartësia (H) : 87 mm

  Diametri (T) : 80 mm

  Diametri i brendshëm- (B) :70 mm

  Diametri i jashtëm-j (D) 80 mm

 • set,gota,ujë,,hill,pasabahce

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve