Nëntotali
0.00

Set Gota për Çaj, Gold, 6 Copë

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Seti i çajit, i cili ka një dizajn shumë elegant dhe tërheqës, do të tërheqë vëmendjen e mysafirëve tuaj.

  Do të shtojnë shkëlqim në shërbimet tuaja.

  Këto gota duken të shkëlqyera në çdo tryezë.

  Kujdes: Për shkak të mundësisë së fshirjes së ngjyrës, nuk preferohet që çdo herë të pastrohen në enëlarëse.

  Sasia: 6 Gota dhe 6 Tabulla.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve