Nëntotali
0.00

Gota për Ujë, Leila 260ml, 6Cp

4.39 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Seti i gotave të ujit.

  Me material qelqi.

  Mund të pastrohen edhe në enëlarëse.

  Dimensionet: 8x7 cm.

  Sasia: 6 Copë.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve